Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14 [ > ]

Hlášení ze dne 31.05.2023

V sobotu 3. června 2023 se od 13:00 hodin v areálu zahrady muzea perleťářství v Senetářově konají Gulášové slavnosti. Od 14 hodin v programu vystoupí děti z Mateřské školy Senetářov, taneční kroužek ze ZŠ Podomí a Josef Boufa revival Karel Gott. V 16 hodin bude vyhlášen vítěz ve vaření gulášů. Pro děti bude připraven skákací hrad, bohaté občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé. / / Fotbalová a Sportovní akademie Kras se sídlem v Kotvrdovicích pořádá v neděli 4. června náborové odpoledne. Začátek akce bude ve 14:00 hod. na hřišti v Jedovnicích. Přijďte se podívat a vyzkoušet si pohybové a fotbalové dovednosti pod vedením proškolených trenérů. / / V neděli 4. června 2023 přijede do naší obce Drůbežárna Nikol, která nabízí kuřice různých barev, chovné kohouty, brojlery, kačeny, krůty, husokačeny, perličky a krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční 4. června 2023 v době od 10:15 do 10:30. Stanoviště prodeje bude na točně u kostela. / / Ve středu 7. června 2023 přijede do naší obce Drůbežárna Prace, která nabízí mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, káčata, krůty, husokačeny Mulard, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Firma také vykupuje králičí kožky (cena 15,- Kč/kus). Prodej se uskuteční 7. června 2023 od 10:30 hod. Stanoviště prodeje bude na točně u kostela. / /

Hlášení ze dne 22.05.2023

Svoz komunálního odpadu bude v naší obci proveden v pátek 26. května 2023. / / SDH Senetářov pořádá v neděli 28. května 2023Velkou cenu Blanenska v požárním sportu. Závody začínají ve 12 hodin v areálu bývalého fotbalového hřiště. Bohaté občerstvení zajištěno. / / V úterý 23. května 2023 přijede do naší obce Drůbežárna Prace, která nabízí mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krůty, husokačeny Mulard, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Firma také vykupuje králičí kožky (cena 15,- Kč/kus). Prodej se uskuteční zítra od 10:30 hod. Stanoviště prodeje bude na točně u kostela.

Hlášení ze dne 09.05.2023

V pátek 12. května 2023 se uskuteční svoz komunálního odpadu. Upozorňujeme občany, že popelářské vozy se mohou dostavit pro výsyp popelnic i v brzkých ranních hodinách. Proto doporučujeme, abyste svou popelnici připravovali před dům během večerních hodin předchozího dne. / / V sobotu přijede do naší obce drůbežárna Nikol, která nabízí kuřice různých barev, roční slepice, krůty, husy, kačeny, husokačeny, perličky, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční v sobotu 13. května 2023 v době od 10:15 do 10:30. stanoviště prodeje bude na točně u muzea.

Hlášení ze dne 03.05.2023

SDH Senetářov připravil na sobotu 6. května 2023 oslavy sv. Floriána. Akce se koná v areálu hřiště od 17.00 hodin. Ve spolupráci s kulturní komisí je pro děti s rodiči i prarodiči připravena "Naučná stezka o zvířátkách". Pro plnění jednotlivých úkolů na stezce s sebou prosím vezměte psací potřeby. / / V neděli 7. května 2023 od 17.15 hodin se v kinosále kulturního domu v Jedovnicích koná přednáška o vysídlení vesnic Drahanské vrchoviny v době německé okupace. Ve videoprojekci budou prezentovány dílčí kapitoly tématu: průběh odsunu, jednotlivé fáze, návrat obyvatel a obnova oblasti. Přednáší Mgr. Dana Vedra z Historického oddělení Moravského zemského muzea v Brně. / / Firma Badoko-Rudice pořádá jednodenní koupání v termálních lázních Velký Meder. Zájezd se uskuteční v sobotu 20. května 2023, odjezd ze Senetářova v 5.30 hodin. Cena 480,- Kč/osoba. Bližší informace u pí. Nečasové tel. 720 351 232. / / V pátek přijede do naší obce Drůbežárna Prace, která nabízí mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny Mulard, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Firma také vykupuje králičí kožky (cena 15,- Kč/kus). Prodej se uskuteční v pátek 5. května 2023 od 10:30 hod. Stanoviště prodeje bude na točně u kostela. / / Zahradnictví Kolmačka Lipovec nabízí – přísady salátu, kedluben, celeru, kapusty, brokolice, zelí, květáku, pórku. Dále nabízí rajčata, okurky hadovky, salátovky a roubované okurky. Z bylinek, libeček, bazalka, majoránka, pažitka, petržel kadeřavá, rozmarýn, šalvěj, máta peprná, marocká, čokoládová, citronová, maggi, aztécký cukr.V prodeji též balkonové květiny muškáty vzpřímené, převislé, surfinie, million bells, batáty, plectranthus, glechoma, begonie, voskovky i voskovky plnokvěté, černooká zuzana ve třech barvách, bidens, scaveola, lantana, gazania, levandule vytrvalá, sanvitalia, garlardia, anemone, alstromeria, bacopa, salvie, tagetes,voděnka. Dále rododendrony, vistárie, kanadské boruvky, heuchera, hosty, šeříky, hebe, ruže na kmínku, čimišník na kmínku, eonimus na kmínku, magnolie a jiné různé konifery. Též nabízí různé druhy substrátu, hnojiv, mulčovací kury. Firma oznamuje prodlouženou pracovní domu PO-PÁ 8-18, SO 8-14H.

Hlášení ze dne 26.04.2023

V pátek 28. dubna 2023 se v naší obci uskuteční svoz komunálního odpadu. Upozorňujeme občany, že popelářské vozy se mohou dostavit pro výsyp popelnic i v brzkých ranních hodinách. Proto doporučujeme, abyste svou popelnici připravovali před dům během večerních hodin předchozího dne. / / Dnes přijede do naší obce firma KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin, různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Firma bude prodávat: jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně, rybíz, angrešt a různé druhy drobného ovoce. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem zabraňujícím proti vysychání. Firma dále nabízí speciální zakořeňovací hnojivo. Prodej se uskuteční dnes od 16:40 hod. Stanoviště prodeje bude u výdejny Zásilkovny.

Stránky [ < ] 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14 [ > ]
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.